- Επόμενο άρθρο Διεκδικούμε την άμεση σύσταση οργανικών θέσεων για όλα τα διδακτικά αντικείμενα όλων των ειδικοτήτων που διδάσκονται στην Π. Ε. – ΟΧΙ στη συνέχιση του καθεστώτος ομηρίας – εξαίρεσης που βιώνουν οι μεταταχθέντες από τη δευτεροβάθμια εκπ/ση συνάδελφοι μας εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων από το 2013 έως σήμερα – Σταθερή και μόνιμη εργασία με σταθερό και μόνιμο προσωπικό σε όλη τη Δημόσια Εκπαίδευση – ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΣΤΗΝΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π. & Δ. ΕΚΠ/ΣΗΣ Αττικής (Τσόχα 15, Αθήνα) ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 25 – 10 – 2017 στις 14:00
- Προηγούμενο άρθρο ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Διεκδικούμε άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση των μορφωτικών κενών, την ομαλή ψυχοκοινωνική επανένταξη των μαθητών και την ασφαλή λειτουργία των σχολείων. – Όχι στις επικοινωνιακές κινήσεις του ΥΠΑΙΘ χωρίς κανένα ουσιαστικό αντίκρισμα όπως η παράταση του σχολικού έτους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Απριλίου 2021
ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Σεπτεμβρίου 2017