- Επόμενο άρθρο Αναφορικά με την εκδήλωση – συζήτηση που διοργανώθηκε στις 25/4 από το ΚΑΝΕΠ – ΓΣΕΕ για την παιδεία χωρίς τη συμμετοχή – παρουσία των εκπαιδευτικών ομοσπονδιών Δ.Ο.Ε. – Ο. Λ. Μ. Ε.
- Προηγούμενο άρθρο Επιμόρφωση των εκπαιδευτικών ειδικοτήτων της Π. Ε. στις Τ.Π.Ε.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Παράσταση διαμαρτυρίας στη Βουλή την Παρασκευή 24 Απρίλιου στις 12:00
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 22 Απριλίου 2020
Διοργάνωση παρακολούθησης θεατρικής παράστασης με επιδοτούμενο εισιτήριο για τα μέλη του συλλόγου μας – στο πολυβραβευμένο θεατρικό έργο του θεατρικού συγγραφέα Bertolt Brecht « Η άνοδος του Αρτούρο Ούι» σε σκηνοθεσία Άρη Μπινιάρη
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Νοεμβρίου 2023