- Επόμενο άρθρο Συμμετοχή στις κινητοποιήσεις για την 8η Μαρτίου – Ημέρα της γυναίκας
- Προηγούμενο άρθρο 36 από τα 36 Δημοτικά σχολεία και 43 από τα 43 Νηπιαγωγεία Αποφάσισαν ομόφωνα ή με συντριπτικές πλειοψηφίες τη συμμετοχή τους στην απεργία – αποχή από κάθε διαδικασία αξιολόγησης Ποσοστό συμμετοχής 100%
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Απίστευτη ταλαιπωρία και απαράδεκτη κατάσταση κατά τη διάρκεια της πρόσληψης των αναπληρωτών εκπαιδευτικών – συναδέλφων μας από τις γραφειοκρατικές διαδικασίες που απαιτούν οι Δ/νσεις Εκπ/σης και το ΥΠΠΕΘ από τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Σεπτεμβρίου 2017