- Επόμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ συμπαράστασης στον διωκόμενο συνάδελφο Π. Βαϊνά
- Προηγούμενο άρθρο ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Από τη συνάντηση των Προέδρων των Δ.Σ. των Συλλόγων Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου & «Γ. Σεφέρης» με τον διευθυντή πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας που έγινε στην έδρα της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας την Τρίτη 29 – 3 – 2021 στις 13:00
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 31 Μαρτίου 2021
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Σχετικά με την παράσταση διαμαρτυρίας του Δ. Σ. του Συλλόγου μας στη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας για τα κενά – ελλείψεις εκπαιδευτικών στα σχολεία της περιοχής μας και τη μη λειτουργία του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας αναφορικά με τις τοποθετήσεις των εκπαιδευτικών.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 14 Σεπτεμβρίου 2015