- Επόμενο άρθρο Το πρόγραμμα της Ν. Δ. για το Δημόσιο Σχολείο, ο «εφιάλτης» του νεοφιλελευθερισμού και ο Κυριάκος Μητσοτάκης σε διατεταγμένη υπηρεσία στήριξης των αντιλαϊκών – μνημονιακών επιταγών για το μέλλον της Δημόσιας Εκπ/σης
- Προηγούμενο άρθρο Απαιτούμε και διεκδικούμε πλήρη κάλυψη των μαθητών μας που χρήζουν παράλληλης στήριξης – ΟΧΙ στο μοίρασμα των ωρών των εκπαιδευτικών παράλληλης στήριξης σε περισσότερους από έναν μαθητή/μαθήτρια
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Παράσταση διαμαρτυρίας στη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας – συνάντηση με τον Δ/ντή Π. Ε. Β΄ Αθήνας την Πέμπτη 21 – 11 – 2019
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 25 Νοεμβρίου 2019
ΠΑΡΤΕ ΤΩΡΑ ΠΙΣΩ ΤΟ ΑΝΤΙΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Απριλίου 2020