- Επόμενο άρθρο Πανεκπαιδευτικός αγώνας διάρκειας ενάντια στο νομοσχέδιο για το νέο σύστημα διορισμού των εκπαιδευτικών
- Προηγούμενο άρθρο Διοργάνωση παρακολούθησης ΔΩΡΕΑΝ θεατρικής παράστασης για τα παιδιά των συναδέλφων – μελών του συλλόγου μας – ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ – στο ΣΥΓΧΡΟΝΟ θέατρο την Κυριακή 27 – 1 – 2019
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 30 Δεκεμβρίου 2015
Το Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου εκφράζει την απόλυτη συμπαράστασή του στην συνάδελφο Πρόεδρο του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. « Ο Αριστοτέλης» Δ. Τάσσου απέναντι στις προσπάθειες ποινικοποίησης της συνδικαλιστικής της δράσης από την πλευρά παραγόντων εντελλόμενων από τη Δ/νση Π. Ε. Δράμας.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Νοεμβρίου 2022