- Επόμενο άρθρο ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΗ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΚΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ – Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΣ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ – ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΤΟΥ Δ. Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 26 – 9 – 2018 ΣΤΙΣ 13:30 ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π. Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ & ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ Σ.Ε.Π.Ε. ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΥΠΠΕΘ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 – 9 – 2018 ΣΤΙΣ 13:30 ΣΤΟ ΥΠΠΕΘ (τρίωρη διευκολυντική στάση εργασίας)
- Προηγούμενο άρθρο Διενέργεια ΕΚΤΑΚΤΗΣ Γ. Σ. των μελών του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου τη ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 στις 20:00 στο 8ο Δημ. Σχ. Αμαρουσίου – Μαραθωνοδρόμου 54, Μαρούσι
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 12 Οκτωβρίου 2017
Άμεση αποκατάσταση των επικίνδυνων κτηριακών βλαβών στο 3ο Δημοτικό Σχολείο Κηφισιάς – Ο Δήμος Κηφισιάς να αναλάβει τις ευθύνες του
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 21 Φεβρουαρίου 2024
Ανυπαρξία των Δημοτικών Αρχών της περιοχής ευθύνης του συλλόγου μας κατά την εβδομάδα της βαριάς κακοκαιρίας 24 – 30 Ιανουαρίου 2022 – Βαρύτατες οι ευθύνες τους για την ανυπαρξία μέτρων καθαρισμού των δρόμων και των προαυλίων των σχολικών μονάδων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 30 Ιανουαρίου 2022