- Επόμενο άρθρο Να αποδοθούν άμεσα τας χρήματα της β΄ και δ΄ του 2023 και της α΄ δόσης του 2024 από Κ. Α. Π. όπως μοιράστηκαν από την Δ. Ε. Π. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης στα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία του ομώνυμου Δήμου – Η οικονομική ασφυξία των Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης εξαιτίας των χειρισμών του Δήμου δεν μπορεί να συνεχιστεί
- Προηγούμενο άρθρο Συμμετέχουμε – στηρίζουμε την κινητοποίηση του ΠΕΣΥΘ στο ΥΠΑΙΘΑ την Δευτέρα 4 – 3 – 2024 στις 14:00 – Κήρυξη τρίωρης διευκολυντικής στάσης εργασίας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Σχετικά με την υποβολή δήλωσης πόθεν έσχες για τους διαχειριστές των τραπεζικών λογαριασμών των σχολικών επιτροπών συναδέλφους/συναδέλφισσες Διευθυντές – Διευθύντριες Δημοτικών Σχολείων και Προϊστάμενες Νηπιαγωγείων και τα μέλη των Δ. Ε. Π. – εκπροσώπους των συνδικαλιστικών οργανώσεων των εκπαιδευτικών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 11 Δεκεμβρίου 2018
Σχετικά με τους όρους λειτουργίας των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων το σχολικό έτος 2020 – 2021
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 11 Σεπτεμβρίου 2020