- Επόμενο άρθρο Παροχή συνδικαλιστικής κάλυψης στα μέλη του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου ώστε να μη συμμετάσχουν σε διαδικτυακό σεμινάριο για την αξιολόγηση του ν. 4692/2020 που τους καλεί το ΥΠΑΙΘ τη Δευτέρα 8 – 2 – 2021 από 13:30 έως 16:00
- Προηγούμενο άρθρο Η αξιολόγηση δεν θα περάσει Υλοποιούμε όλες και όλοι την ομόφωνη απόφαση του ΔΣ της ΔΟΕ για απεργία – αποχή από τις αξιολογικές διαδικασίες
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Όλοι στην πανεκπαιδευτική κινητοποίηση στο Υπουργείο Παιδείας την Παρασκευή 9 – 10 – 2020 στις 12:00
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Οκτωβρίου 2020
ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΜΕΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΖΙΝΟ ΤΗΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΜΑΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Φεβρουαρίου 2023