- Επόμενο άρθρο Μετά το μπλοκάρισμα των σεμιναρίων για την αξιολόγηση από τους Συλλόγους Εκπ/κών Π. Ε. της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας, δεν πραγματοποιήθηκαν ούτε τη 2η ημέρα (Τρίτη 16 – 4 – 2019) τα σεμινάρια της αξιολόγησης για τους/τις συντονιστές/στριες του 2ου ΠΕΚΕΣ Αττικής!
- Προηγούμενο άρθρο Κήρυξη (διευκολυντικής) στάσης εργασίας για τη συμμετοχή στο πανεκπαιδευτικό συλλαλητήριο της 12 Απριλίου 2019 – συμπαράσταση στην απεργία των εκπαιδευτικών της Ο. Λ. Μ. Ε.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Συμμετοχή στις κινητοποιήσεις για την 8η Μαρτίου – Ημέρα της γυναίκας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Μαρτίου 2021
Ψήφισμα
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 6 Νοεμβρίου 2018
Προς: Αναπληρωτές Εκπ/κούς – Μέλη του Συλλόγου μας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 25 Μαΐου 2015