- Επόμενο άρθρο ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΗ ΧΑΡΙΤΙΔΗ
- Προηγούμενο άρθρο Διοργάνωση παρακολούθησης ΔΩΡΕΑΝ θεατρικής παράστασης για τα παιδιά των συναδέλφων – μελών του συλλόγου μας – ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ – στο θέατρο ΚΑΠΠΑ την Κυριακή 21 – 1 – 2018
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΨΗΦΙΣΜΑ συμπαράστασης στους αγωνιστές του κινήματος κατά των πλειστηριασμών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Νοεμβρίου 2017
Δ Ε Λ Τ Ι Ο Τ Υ Π Ο Υ από την παράσταση διαμαρτυρίας του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στην έδρα της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας που έγινε την Πέμπτη 14 – 10 – 2021 στις 09:00 για το θέμα των συγχωνεύσεων – καταργήσεων τμημάτων σε Νηπιαγωγεία και Δημοτικά Σχολεία της περιοχής ευθύνης του Συλλόγου μας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 17 Οκτωβρίου 2021
Συμμετοχή στο πανεκπαιδευτικό συλλαλητήριο, Πέμπτη 20/10, 13:00, Προπύλαια
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Οκτωβρίου 2022