- Επόμενο άρθρο Σχετικά με τις εισηγήσεις Δ/ντών των Δημοτικών Σχολείων της περιοχής ευθύνης του συλλόγου μας για την αναπλήρωση των απόντων εκπαιδευτικών από το ολοήμερο – ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΛΑΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΗΣ Π. Ε
- Προηγούμενο άρθρο Συγκρότηση Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συναδικαλιστικό έτος 2017 – 2018 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Παράσταση διαμαρτυρίας του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας στο πλαίσιο των δράσεων της ΑΔΕΔΥ ενάντια στην αξιολόγηση – χειραγώγηση των Δ. Υ. που προωθείται από την κυβέρνηση – Ε.Ε. – Δ. Ν. Τ. την ΤΕΤΑΡΤΗ 4 – 10 – 2017 στις 14:00
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Οκτωβρίου 2017
Ψήφισμα – Καταγγελία
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Απριλίου 2019