- Επόμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Από την παράσταση διαμαρτυρίας των Δ.Σ. των Συλλόγων Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου, «Γ. Σεφέρης» και ο «Περικλής καθώς και εκπροσώπων Ενώσεων Γονέων και Συλλόγων Γονέων των Σχολείων της Β΄ Δ/νσης Π. Ε. Αθήνας και την συνάντηση που ακολούθησε με τον Διευθυντή πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας που έγινε στην έδρα της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας τη Δευτέρα 17 – 5 – 2021 στις 13:30
- Προηγούμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΙΑΚΟ ΛΑΟ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Κενά – ελλείψεις – προβλήματα της ειδικής αγωγής στη Β΄ Δ/νση Π. Ε. Αθήνας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 13 Ιανουαρίου 2014 · Last modified 21 Ιανουαρίου 2014