- Επόμενο άρθρο Καταγραφή προβλημάτων για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση
- Προηγούμενο άρθρο Αναφορικά με τη συμμετοχή των συναδέλφων σε τηλεδιασκέψεις που καλούν οι συντονιστές εκπαίδευσης σχετικά με την εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Λέμε ΟΧΙ στις απολύσεις σχολικών καθαριστριών που εργάζονται για πολλά χρόνια στα σχολεία του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Ιουλίου 2024
Διεκδικούμε την άμεση σύσταση οργανικών θέσεων για όλα τα διδακτικά αντικείμενα όλων των ειδικοτήτων που διδάσκονται στην Π. Ε. – ΟΧΙ στη συνέχιση του καθεστώτος ομηρίας – εξαίρεσης που βιώνουν οι μεταταχθέντες από τη δευτεροβάθμια εκπ/ση συνάδελφοι μας εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων από το 2013 έως σήμερα – Σταθερή και μόνιμη εργασία με σταθερό και μόνιμο προσωπικό σε όλη τη Δημόσια Εκπαίδευση – ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΣΤΗ Δ/ΝΣΗ Π. Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 12 – 10 – 2017 στις 13:30
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 9 Οκτωβρίου 2017