- Επόμενο άρθρο Σύσταση οργανικών θέσεων για όλα τα διδακτικά αντικείμενα που διδάσκονται στην Π. Ε. – Οργανικές θέσεις και μόνιμη – σταθερή εργασία για όλες/όλους τις/τους εκπαιδευτικούς της Π. Ε.
- Προηγούμενο άρθρο Διοργάνωση παρακολούθησης θεατρικής παράστασης με επιδοτούμενο εισιτήριο για τα μέλη του συλλόγου μας – στο πολυβραβευμένο μυθιστόρημα του Στρατή Μυριβήλη: «Η δασκάλα με τα χρυσά μάτια»
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ψήφισμα καταγγελίας της απρόκλητης αστυνομικής επίθεσης στην πορεία
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 17 Μαρτίου 2023
Συνέπειες από την αναστολή της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης με ΚΥΑ των υπουργείων Παιδείας & Οικονομικών στους Δήμους Αμαρουσίου, Κηφισιάς, Λυκόβρυσης – Πεύκης ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ – ΜΕΛΩΝ του Συλ. Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου τη ΔΕΥΤΕΡΑ 9 – 9 – 2019 στις 19:00 στο 8ο Δημ. Σχ. Αμαρουσίου (Μαραθωνοδρόμου 54 Μαρούσι)
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Σεπτεμβρίου 2019
ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ: ΠΕΜΠΤΗ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 13 Σεπτεμβρίου 2016