- Επόμενο άρθρο Ο Σύλλογος Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στηρίζει και καλεί τους/τις αναπληρωτές(-τριες) των σχολείων ευθύνης του να συμμετέχουν μαζικά στην ανοιχτή συνέλευση του Συντονιστικού Αναπληρωτών/Αδιόριστων, την Πέμπτη 20/10, στις 18:30, στα γραφεία της ΔΟΕ.
- Προηγούμενο άρθρο Σχετικά με τις παράνομες και παράτυπες προφορικές εντολές της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας για διαμοιρασμό των ωρών των εκπαιδευτικών παράλληλης στήριξης σε περισσότερους από έναν μαθητές/μαθήτριες
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Η εφαρμογή των εξαγγελιών του ΥΠΑΙΘ και της κυβέρνησης για την παράταση του ωραρίου λειτουργίας των Νηπιαγωγείων & Δημοτικών Σχολείων ως τις 17:30 διαλύει το ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΤΗΓΕΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ξεκινώντας από τις/τους Νηπιαγωγούς – ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Σεπτεμβρίου 2022