- Επόμενο άρθρο Κανένας/καμία εκπαιδευτικός δεν υποχρεούται να παρέχει τηλεκπαίδευση από το σπίτι του/της – Κανένας/καμιά συνάδελφος/-ισσα δεν υποχρεούται να μεταβεί σε ΚΛΕΙΣΤΑ σχολεία με δική του ευθύνη!
- Προηγούμενο άρθρο ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΤΑΚΤΗ Γ. Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ την ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024 στις 19:00 στο 8ο Δημοτικό Σχολείο Αμαρουσίου (Μαραθωνοδρόμου 54 – Μαρούσι)
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Αίτημα προσθήκης στοιχείων – τεκμηρίων στον 3ο τόμο της πρόσφατα εκδοθήσας Ιστορίας της Δ. Ο. Ε. επ’ αφορμής των εορτασμών της εκατονταετηρίδας της Ομοσπονδίας μας, για την αποκατάσταση της αλήθειας και της ιστορικής μνήμης των αγώνων του κλάδου μας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Ιουλίου 2024