- Επόμενο άρθρο Διευκρινίσεις για την παρακράτηση συνδικαλιστικής συνδρομής των μελών του συλλόγου μας μέσω της Ενιαίας Αρχής Πληρωμών για το συνδικαλιστικό έτος 2021 – 2022
- Προηγούμενο άρθρο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ & ΓΟΝΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 19 – 1 – 2022 στις 13:30 ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π. Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Λεωφόρος Κηφισιάς 20 – Μαρούσι)
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Πρόσκληση για Συνάντηση με το Δ.Σ. προς τις/τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς των ειδικοτήτων (αγγλικής, γαλλικών, γερμανικών, φυσικής αγωγής, πληροφορικής, μουσικής, εικαστικών, θεατρικής αγωγής) 24-2-2014
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Φεβρουαρίου 2014 · Last modified 17 Φεβρουαρίου 2014
Δημιουργία αποθετηρίου – βήματος διαλόγου αναφορικά με τις προτάσεις των πρωτοβάθμιων σωματείων (μελών της Δ.Ο.Ε.), των συλλόγων διδασκόντων και των συναδέλφων για το περιεχόμενο του σχολείου και τη βελτίωση της καθημερινής εκπαιδευτικής πράξης και των προβλημάτων του Δημόσιου Σχολείου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Μαΐου 2017