- Επόμενο άρθρο Οι ιδιωτικοποιήσεις και η εγκληματική πολιτική της κυβέρνησης σκοτώνουν – Όλες και όλοι στη συγκέντρωση διαμαρτυρίας του Συλλόγου Πληγέντων του δυστυχήματος Τεμπών, την Τρίτη 12 Δεκέμβρη στις 17:30 στο Σύνταγμα!
- Προηγούμενο άρθρο Ψήφισμα στήριξης της Προέδρου του Δ.Σ. της ΠΟΚΟΠ Νότας Βασιλοπούλου. Κάτω τα χέρια από τους μαχόμενους συνδικαλιστές! Απαιτούμε την άμεση ανάκληση της απόφασης μετακίνησής της!
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Δίωξη Διευθύντριας Δημοτικού Σχολείου Βουλιαγμένης και εκπαιδευτικών του Σχολείου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Μαρτίου 2016
Καταγγελία των ενεργειών του Δήμου Αμαρουσίου και της Προέδρου της σχολικής επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Αμαρουσίου αναφορικά με την έγγραφη πρόσκληση σε απολογία των Δ/ντών των Δημοτικών Σχολείων και Προϊστάμενων των Νηπιαγωγείων του Αμαρουσίου που δε συμμετείχαν στο πρόγραμμα ανακύκλωσης “We go Green” του Δήμου Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Μαρτίου 2018