- Επόμενο άρθρο « Σχετικά με τις αλλαγές που προωθούνται από το ΥΠΠΕΘ στην κείμενη νομοθεσία αναφορικά με τις εγγραφές των μαθητών στο Δημοτικό Σχολείο
- Προηγούμενο άρθρο «Σύγκληση Τακτικής Γενικής Συνέλευσης, Τετάρτη 22 Μαΐου 2019
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 24 Μαΐου 2023
: Πολύ σοβαρές εξελίξεις! Το ΥΠΑΙΘ καλεί τις Διευθύνσεις Π. Ε. να κάνουν προτεραιοποίηση των κενών και να μην τα δώσουν όλα στους αναπληρωτές που προσλήφθηκαν. Καμία απόκρυψη – Καμία προτεραιοποίηση κενών! Να δοθούν όλα τα κενά για την δήλωση τοποθέτησης των αναπληρωτ(ρι)ών! Άμεσα Β΄ φάση προσλήψεων, πριν τις 13/9.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 30 Αυγούστου 2021