- Επόμενο άρθρο Η κυβέρνηση, το ΥΠΠΕΘ και η Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας με την πολιτική και τις ενέργειές τους υπονομεύουν την εφαρμογή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης
- Προηγούμενο άρθρο « Παράσταση διαμαρτυρίας προς το Δημ. Συμβούλιο του Δήμου Κηφισιάς του Δ. Σ. του Σ.Ε.Π.Ε Αμαρουσίου με στόχο την αποτροπή της λήψης απόφασης για αναστολή (αίτημα εξαίρεσης) της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής και εκπ/σης για το Δήμο Κηφισιάς για το σχολικό έτος 2019 – 2020
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΧΟΡΟΕΣΠΕΡΙΔΑ του ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Φεβρουαρίου 2018
Αίτημα προσθήκης στοιχείων – τεκμηρίων στον 3ο τόμο της πρόσφατα εκδοθήσας Ιστορίας της Δ. Ο. Ε. επ’ αφορμής των εορτασμών της εκατονταετηρίδας της Ομοσπονδίας μας, για την αποκατάσταση της αλήθειας και της ιστορικής μνήμης των αγώνων του κλάδου μας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 8 Ιουλίου 2024
ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΣΤΗ Δ/ΝΣΗ Π. Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΤΡΙΤΗ 30 – 6 – 2020 ΣΤΙΣ 13:30
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Ιουνίου 2020