- Επόμενο άρθρο Όχι στις παράλογες και παράτυπες εντολές του ΥΠΑΙΘ – Οι Διευθυντές/Διευθύντριες των σχολείων και οι Προϊστάμενες/-οι των Νηπιαγωγείων δεν είναι υποχρεωμένοι/-ες να παρέχουν διοικητικό έργο κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής τους άδειας
- Προηγούμενο άρθρο Απαιτούμε να ικανοποιηθούν όλες οι αιτήσεις για παροχή σχολικών νοσηλευτών στους μαθητές της Β΄ Αθήνας που το έχουν ανάγκη – Να σταματήσει η Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας και το ΥΠΑΙΘ να εμπαίζουν τους γονείς
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Καταγγελία των ενεργειών του Δήμου Αμαρουσίου και της Προέδρου της σχολικής επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Αμαρουσίου αναφορικά με την έγγραφη πρόσκληση σε απολογία των Δ/ντών των Δημοτικών Σχολείων και Προϊστάμενων των Νηπιαγωγείων του Αμαρουσίου που δε συμμετείχαν στο πρόγραμμα ανακύκλωσης “We go Green” του Δήμου Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Μαρτίου 2018
MΗNΥMA ΤΟΥ Δ.Σ. του ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΙΣ/ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Σεπτεμβρίου 2021
ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 13 Σεπτεμβρίου 2021