- Επόμενο άρθρο Ψήφισμα καταγγελίας της απρόκλητης αστυνομικής επίθεσης στην πορεία της Αθήνας της Πέμπτης 16/3/2023 και συμπαράστασης στις/στους συλληφθείσες/συλληφθέντες
- Προηγούμενο άρθρο ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 20 – 3 – 2023 ΣΤΙΣ 16:30 ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ! Όχι στην παραπέρα εμπορευματοποίηση και ιδιωτικοποίηση του νερού
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Διαβίβαση εξώδικης διαμαρτυρίας του συλλόγου των διδασκόντων του 18ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου προς την Διεύθυνση Π. Ε. Β΄ Αθήνας – Το Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου δηλώνει την συμπαράστασή του στις/στους συναδέλφους του 18ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου και παρέχει πλήρη συνδικαλιστική και νομική κάλυψη στις ενέργειές τους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Ιουνίου 2022
Άμεση η ανάγκη λήψης πρωτοβουλιών και μέτρων για την προστασία των εκπαιδευτικών από τις συνεχείς – άδικες επιθέσεις και συκοφαντίες σε βάρος τους από γονείς – η αξιοπρέπεια και το κύρος των εκπαιδευτικών πρέπει να προστατευθούν για το καλό του Δημόσιου Σχολείου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 17 Φεβρουαρίου 2020