- Επόμενο άρθρο Άμεση αποκατάσταση των επικίνδυνων κτηριακών βλαβών στο 3ο Δημοτικό Σχολείο Κηφισιάς – Ο Δήμος Κηφισιάς να αναλάβει τις ευθύνες του
- Προηγούμενο άρθρο ΧΑΙΡΕΤΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΓΡΟΤΩΝ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΑΪΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ-ΕΕ-ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΣΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ ΤΟΥΣ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ψήφισμα συμπαράστασης για τους συναδέλφους του 15ου Δημ. Σχολείου Πειραιά
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 23 Μαΐου 2014
Κάλεσμα προς τις/τους συναδέλφους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς – μέλη του Συλλόγου μας – για συμμετοχή στην τακτική Γ. Σ. του Συλλόγου (27/5) και συγκρότησης επιτροπής αναπληρωτών (ομάδας εργασίας) του συλλόγου μας με στόχο την οργάνωση της δράσης μας για τη διεκδίκηση μαζικών μόνιμων διορισμών στη δημόσια εκπαίδευση
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 24 Μαΐου 2015
Ψήφισμα συμπαράστασης, αλληλεγγύης και υπεράσπισης της Ηριάννας και του Περικλή
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Μαρτίου 2018