- Επόμενο άρθρο Πανεκπαιδευτικό συλλαλητήριο στις 14/3 στα Προπύλαια στη 13:00
- Προηγούμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ κατά του ρατσισμού και των νεοναζί
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Διεκδικούμε άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση των μορφωτικών κενών, την ομαλή ψυχοκοινωνική επανένταξη των μαθητών και την ασφαλή λειτουργία των σχολείων. – Όχι στις επικοινωνιακές κινήσεις του ΥΠΑΙΘ χωρίς κανένα ουσιαστικό αντίκρισμα όπως η παράταση του σχολικού έτους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Απριλίου 2021