- Επόμενο άρθρο Ανάκληση πρόσκλησης διενέργειας τακτικής Γ.Σ. και εκλογών ανάδειξης νέου Δ. Σ.
- Προηγούμενο άρθρο Τετάρτη 7 Οκτώβρη 2020 η απόφαση για τη δίκη της χρυσής αυγής.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
: Πολύ σοβαρές εξελίξεις! Το ΥΠΑΙΘ καλεί τις Διευθύνσεις Π. Ε. να κάνουν προτεραιοποίηση των κενών και να μην τα δώσουν όλα στους αναπληρωτές που προσλήφθηκαν. Καμία απόκρυψη – Καμία προτεραιοποίηση κενών! Να δοθούν όλα τα κενά για την δήλωση τοποθέτησης των αναπληρωτ(ρι)ών! Άμεσα Β΄ φάση προσλήψεων, πριν τις 13/9.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 30 Αυγούστου 2021
Παράσταση διαμαρτυρίας του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στη Β΄Δ/νση Π. Ε. Αμαρουσίου (Τρίτη 27 – 6 – 2017 στις 08:00) – ΚΑΜΙΑ «ΕΚΦΡΑΣΗ ΓΝΩΜΗΣ» – ΑΞΙΟΛΟΓΟΧΑΡΤΟ ΝΑ ΜΗ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ ΣΤΙΣ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΤΕΛΕΧΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (κρίσεις υποψηφίων Δ/ντών – Δ/ντριών Δημοτικών Σχολείων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Ιουνίου 2017