- Επόμενο άρθρο Να σταματήσει η αίσχιστη και επονείδιστη τακτική της Διεύθυνσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας της κάλυψης των κενών σε εκπαιδευτικό προσωπικό με παράνομες μετακινήσεις εκπαιδευτικών σε βάρος της λειτουργίας των σχολείων και η αποστολή ανυπόγραφων εντολών μέσω μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στις σχολικές μονάδες.
- Προηγούμενο άρθρο Ανάκληση της άδειας για διενέργεια Γ. Σ. και εκλογών ανάδειξης νέου Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου από τη Διεύθυνση Π. Ε. Β΄ Αθήνας κατόπιν εντολών του ΥΠΑΙΘ – Το σχέδιο διάλυσης των συνδικάτων των εκπαιδευτικών από την κυβέρνηση και το ΥΠΑΙΘ ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Άνοιγμα πλατφόρμας Ι. Ε. Π. για τη φάση Β3 της υποβολής σχεδίων δράσης για την αυτοαξιολόγηση της σχολικής μονάδας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 23 Ιουνίου 2022
Διαδικτυακή ενημερωτική εκδήλωση για την αξιολόγηση – Παρασκευή 17 Δεκεμβρίου στις 19:00
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 16 Δεκεμβρίου 2021