- Επόμενο άρθρο Συμπαράστασης και αλληλεγγύης στους αντιφασίστες μαθητές του 5ου ΓΕΛ Αμαρουσίου που δέχτηκαν επίθεση από φασιστικά στοιχεία έξω από το σχολείο τους
- Προηγούμενο άρθρο Προσυπογράφουμε και στηρίζουμε το παρακάτω αίτημα χιλιάδων συναδέλφων μας νεοδιόριστων εκπαιδευτικών
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ο Σύλλογος Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στηρίζει και καλεί τους/τις αναπληρωτές(-τριες) των σχολείων ευθύνης του να συμμετέχουν μαζικά στην ανοιχτή συνέλευση του Συντονιστικού Αναπληρωτών/Αδιόριστων, την Πέμπτη 20/10, στις 18:30, στα γραφεία της ΔΟΕ.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Οκτωβρίου 2022
ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΑΠΕΙ ΤΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 13 Μαρτίου 2022