- Επόμενο άρθρο Πρόσβαση των εκπαιδευτικών της Π. Ε. – μελών της Δ.Ο.Ε. στα στρατιωτικά πρατήρια
- Προηγούμενο άρθρο ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ – Σχετικά με τον απαράδεκτο και άδικο για τις σχολικές μονάδες της Π. Ε. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης διαμοιρασμό των χρημάτων για λειτουργικά και επισκευαστικά έξοδα που αποφάσισε η πλειοψηφία της Δ. Ε. Π. Πεύκης στη συνεδρίασή της στις 4 – 6 – 2019
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Συνέπειες από την αναστολή της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης με ΚΥΑ των υπουργείων Παιδείας & Οικονομικών στους Δήμους Αμαρουσίου, Κηφισιάς, Λυκόβρυσης – Πεύκης ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ – ΜΕΛΩΝ του Συλ. Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου τη ΔΕΥΤΕΡΑ 9 – 9 – 2019 στις 19:00 στο 8ο Δημ. Σχ. Αμαρουσίου (Μαραθωνοδρόμου 54 Μαρούσι)
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Σεπτεμβρίου 2019
Ψήφισμα συμπαράστασης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 25 Ιανουαρίου 2018