- Επόμενο άρθρο ΛΗΞΗ ΤΡΙΜΗΝΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ
- Προηγούμενο άρθρο Διευκρινίσεις για την παρακράτηση συνδικαλιστικής συνδρομής των μελών του συλλόγου μας μέσω της Ενιαίας Αρχής Πληρωμών για το συνδικαλιστικό έτος 2020 – 2021
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Αποτελέσματα συνεδριάσεων Τριμερών επιτροπών του νόμου 4521/2018 για την εφαρμογή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης από το σχολικό έτος 2019 – 2020 στους Δήμους Αμαρουσίου, Κηφισιάς, Λυκόβρυσης – Πεύκης & Πεντέλης (Μελισσίων) – περιοχές ευθύνης του Συλ. Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Νοεμβρίου 2018
« Έκφραση προβληματισμού αναφορικά με τη χορήγηση βαθμολογίας 1ου τριμήνου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 9 Δεκεμβρίου 2020