- Επόμενο άρθρο Ψήφισμα συμπαράστασης για τους διωκόμενους φοιτητές/τριες των Ιωαννίνων για την προσπάθεια κινητοποίησης στην επέτειο του Πολυτεχνείου (17/11/2020)
- Προηγούμενο άρθρο Ανυπαρξία των Δημοτικών Αρχών της περιοχής ευθύνης του συλλόγου μας κατά την εβδομάδα της βαριάς κακοκαιρίας 24 – 30 Ιανουαρίου 2022 – Βαρύτατες οι ευθύνες τους για την ανυπαρξία μέτρων καθαρισμού των δρόμων και των προαυλίων των σχολικών μονάδων
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Σχετικά με τους όρους λειτουργίας των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων το σχολικό έτος 2020 – 2021
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 11 Σεπτεμβρίου 2020
ΨΗΦΙΣΜΑ Αλληλεγγύης στον εκπαιδευτικό Θανάση Αγαπητό
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 4 Μαΐου 2023