- Επόμενο άρθρο Προβλήματα Δήμων περιοχής ευθύνης του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στην εφαρμογή της δίχρονης υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης
- Προηγούμενο άρθρο Η κυβέρνηση, το ΥΠΠΕΘ και η Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας με την πολιτική και τις ενέργειές τους υπονομεύουν την εφαρμογή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
MΗNΥMA ΤΟΥ Δ.Σ. του ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΙΣ/ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Σεπτεμβρίου 2021
ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ – ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΣΗ ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ – ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ – ΣΥΣΚΕΨΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ – ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π. Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 23 – 10 – 2017 στις 18:30 στο 1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (Λεωφόρος Κηφισιάς 211 – Μαρούσι)
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 18 Οκτωβρίου 2017