- Επόμενο άρθρο Αποτελέσματα εκλογών (7 – 6 – 2022) για την ανάδειξη αντιπροσώπων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για την 91η Γ. Σ. της Δ. Ο. Ε.
- Προηγούμενο άρθρο Διαβίβαση εξώδικης διαμαρτυρίας του συλλόγου των διδασκόντων του 18ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου προς την Διεύθυνση Π. Ε. Β΄ Αθήνας – Το Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου δηλώνει την συμπαράστασή του στις/στους συναδέλφους του 18ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου και παρέχει πλήρη συνδικαλιστική και νομική κάλυψη στις ενέργειές τους
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΠΛΗΡΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 14 Δεκεμβρίου 2018
Ψήφισμα της Γ. Σ. του Συλ. Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου της 31 – 5 – 2017 Για τη Δίχρονη υποχρεωτική προσχολική αγωγή
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Ιουνίου 2017
ΑΠΟΦΑΣΗ της τακτικής Γ. Σ. του Σ. Ε. Π. Ε. Αμαρουσίου της 29 – 5 – 2024
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Ιουνίου 2024