- Επόμενο άρθρο Καμιά εφαρμογή του ν. Χατζηδάκη στη λειτουργία των συνδικάτων
- Προηγούμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ από τη συνάντηση – παράσταση διαμαρτυρίας του Δ. Σ. του Σ.Ε.Π.Ε. Αμαρουσίου με τον Δ/ντή Π. Ε. Β΄ Αθήνας (Δευτέρα 11 – 4 – 2022)
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Κήρυξη τρίωρης διευκολυντικής στάσης εργασίας την Τρίτη 31 – 5 – 2022
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 28 Μαΐου 2022
«Σχετικά με την επιλογή υποδιευθυντών/τριων στα 6/θέσια έως 9/θέσια Δημοτικά Σχολεία (σχολεία όπου φοιτούν περισσότεροι από 120 μαθητές/μαθήτριες) και στα 12/θέσια Δημοτικά Σχολεία (2ος Υποδιευθυντής/-ντρια) με μαθητικό πληθυσμό άνω των 270 μαθητών/μαθητριών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 30 Οκτωβρίου 2018