- Επόμενο άρθρο Συνεχίζουμε τον αγώνα ενάντια στην αξιολόγηση με επαναπροκήρυξη της ΑΠΕΡΓΙΑΣ – ΑΠΟΧΗΣ για μέντορες και ενδοσχολικούς συντονιστές από το Δ. Σ. της Δ. Ο. Ε. και τα πρωτοβάθμια σωματεία, αν και όποτε χρειαστεί και υιοθέτηση των ενιαίων κειμένων της Δ. Ο. Ε. για την αυτοαξιολόγηση της σχολικής μονάδας
- Προηγούμενο άρθρο ΑΚΥΡΩΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ Ν. 4692/2020 & 4823/2021 ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ – ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΣΗ – ΥΠΟΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Διαδικτυακή ενημερωτική σύσκεψη – συζήτηση τη ΔΕΥΤΕΡΑ 10 Οκτωβρίου 2022 στις 19:00 στην οποία θα προσκληθούν και θα συμμετάσχουν μέλη του Δ. Σ. της Δ. Ο. Ε.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Σχετικά με το άνοιγμα των σχολείων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Μαΐου 2020
Εγγραφές προνηπίων στα νηπιαγωγεία της περιοχής ευθύνης του συλλόγου μας – Δήμων Αμαρουσίου, Κηφισιάς και Λυκόβρυσης – Πεύκης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 29 Αυγούστου 2019