- Επόμενο άρθρο Τα εργατικά σωματεία θα προστατεύσουν το άσυλο. Δεν θα αφήσουν μόνους τους φοιτητές. Σάββατο 17/9 ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ στη συγκέντρωση στα Προπύλαια στις 19:00
- Προηγούμενο άρθρο Ίδρυση πολυδύναμου – πολυθέσιου Νηπιαγωγείου κατόπιν συγχώνευσης του 3ου Νηπιαγωγείου Αμαρουσίου με το 12ο Νηπιαγωγείο Αμαρουσίου σύμφωνα με τις αποφάσεις των συλλόγων διδασκόντων των 3ου & 12ου Νηπιαγωγείων Αμαρουσίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
48ωρη απεργία 19-20/3 και στάση εργασίας στις 21/3 από τις 14: 00 έως τη λήξη του ωραρίου των ολοημέρων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 18 Μαρτίου 2014
Καταγγελία των ενεργειών του Δήμου Αμαρουσίου και της Προέδρου της σχολικής επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Αμαρουσίου αναφορικά με την έγγραφη πρόσκληση σε απολογία των Δ/ντών των Δημοτικών Σχολείων και Προϊστάμενων των Νηπιαγωγείων του Αμαρουσίου που δε συμμετείχαν στο πρόγραμμα ανακύκλωσης “We go Green” του Δήμου Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Μαρτίου 2018