- Επόμενο άρθρο Ψήφισμα συμπαράστασης στο σωματείο της ΠΕΝΕΝ
- Προηγούμενο άρθρο Άμεση αναθεώρηση της απόφασης του ΥΠΑΙΘ για παράταση της σχολικής χρονιάς έως τις 25 Ιουνίου 2021. Να κλείσουν τα Δημοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία στις 15 Ιουνίου – ΟΧΙ στις εγκληματικές και αποτυχημένες πολιτικές του ΥΠΑΙΘ και της κυβέρνησης στην εκπαίδευση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ψήφισμα συμπαράστασης για Αργυρή Ερωτοκρίτου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 22 Μαρτίου 2023