- Επόμενο άρθρο Ποτέ ξανά φασισμός! Όλες και όλοι μαζί διαδηλώνουμε! – Κυριακή 18 Σεπτέμβρη, Κερατσίνι, Μνημείο Παύλου Φύσσα, 17:30 – Τετάρτη 28 Σεπτέμβρη, Εφετείο, Λ. Αλεξάνδρας, 08:30
- Προηγούμενο άρθρο ΟΧΙ στην υπονόμευση της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης – Αποκλειστικά και μόνο από το Δημόσιο Νηπιαγωγείο η παροχή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Δελτίο Τύπου από την παράσταση διαμαρτυρίας που έγινε την Τετάρτη 5 – 8 – 2020 στη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Αυγούστου 2020