- Επόμενο άρθρο Κάλεσμα προς τις/τους συναδέλφους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς – μέλη του Συλλόγου μας – για συμμετοχή στην τακτική Γ. Σ. του Συλλόγου (27/5) και συγκρότησης επιτροπής αναπληρωτών (ομάδας εργασίας) του συλλόγου μας με στόχο την οργάνωση της δράσης μας για τη διεκδίκηση μαζικών μόνιμων διορισμών στη δημόσια εκπαίδευση
- Προηγούμενο άρθρο Μετατάξεις εκπαιδευτικών από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπ/ση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Συμμετοχή στην κλήρωση ανάδειξης του εκπροσώπου του Σ. Ε. Π. Ε. Αμαρουσίου στο συνέδριο του ΙΠΕΜ – ΔΟΕ με θέμα: Δίχρονο δημόσιο, υποχρεωτικό νηπιαγωγείο, στο δρόμο των κοινωνικών αναγκών και των οραμάτων μας – Θεσσαλονίκη 22 και 23 Μαΐου 2018
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Απριλίου 2018
Κάλεσμα προς τις/τους συναδέλφους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς – μέλη του Συλλόγου μας – για συμμετοχή στην τακτική Γ. Σ. του Συλλόγου (27/5) και συγκρότησης επιτροπής αναπληρωτών (ομάδας εργασίας) του συλλόγου μας με στόχο την οργάνωση της δράσης μας για τη διεκδίκηση μαζικών μόνιμων διορισμών στη δημόσια εκπαίδευση
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 24 Μαΐου 2015