- Επόμενο άρθρο ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ του Δ/ντή του 2ου Δημοτικού Σχολείου Πεύκης για αυταρχική και ανάρμοστη συμπεριφορά σε βάρος συναδέλφων υφισταμένων του
- Προηγούμενο άρθρο « Σχετικά με τις τραγικές συνθήκες λειτουργίας των σχολικών μονάδων της περιοχής μας υπό καθεστώς απαγόρευσης και την παροχή εξ αποστάσεως εκπαίδευσης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Σχετικά με την υποβολή δήλωσης πόθεν έσχες για τους διαχειριστές των τραπεζικών λογαριασμών των σχολικών επιτροπών συναδέλφους/συναδέλφισσες Διευθυντές – Διευθύντριες Δημοτικών Σχολείων και Προϊστάμενες Νηπιαγωγείων και τα μέλη των Δ. Ε. Π. – εκπροσώπους των συνδικαλιστικών οργανώσεων των εκπαιδευτικών
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 11 Δεκεμβρίου 2018