- Επόμενο άρθρο ΟΛΟΙ/ΟΛΕΣ στην κινητοποίηση – παράσταση διαμαρτυρίας του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου την ΠΕΜΠΤΗ 19 – 1 – 2017 στις 14:00 στη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας
- Προηγούμενο άρθρο Οι αντιεκπαιδευτικές – αντιλαϊκές πολιτικές κυβέρνησης – ΕΕ – ΟΟΣΑ δε θα περάσουν
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Ψήφισμα – Καταγγελία για τη σύλληψη του Δ.Σ. της Α΄ ΕΛΜΕ Θεσ/νίκης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Μαρτίου 2018
Κάλεσμα προς τις/τους συναδέλφους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς – μέλη του Συλλόγου μας – για συμμετοχή στην τακτική Γ. Σ. του Συλλόγου (27/5) και συγκρότησης επιτροπής αναπληρωτών (ομάδας εργασίας) του συλλόγου μας με στόχο την οργάνωση της δράσης μας για τη διεκδίκηση μαζικών μόνιμων διορισμών στη δημόσια εκπαίδευση
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 24 Μαΐου 2015