- Επόμενο άρθρο ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΠΟΡΡΙΦΘΕΝΤΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΑΣ ΑΔΙΟΡΙΣΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΎΝΤΑΞΗ ΤΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
- Προηγούμενο άρθρο Συμμετοχή σε αγωνιστικές κινητοποιήσεις
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΨΗΦΙΣΜΑ Συμπαράστασης στους φοιτητές και εργαζόμενους του ΙΝΕΔΙΒΙΜ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Δεκεμβρίου 2017
Να εγκριθούν άμεσα από τη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας οι ώρες ενισχυτικής διδασκαλίας των μαθητών/μαθητριών των Δημοτικών Σχολείων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 13 Οκτωβρίου 2022
Να σταματήσει η Δ. Ε. Π. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης να μεροληπτεί υπέρ των σχολικών μονάδων της Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης κατά τον διαμοιρασμό των χρημάτων των λειτουργικών αναγκών των σχολείων – Άμεσα να επανέλθει η δια ζώσης συνεδρίαση των μελών της Δ. Ε. Π. Λυκόβρυσης – Πεύκης σε αντικατάσταση της δια περιφοράς συνεδρίαση που αποφασίστηκε και επιβλήθηκε αυθαίρετα.
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 26 Σεπτεμβρίου 2022