- Επόμενο άρθρο Περιγραφική αξιολόγηση μαθητών
- Προηγούμενο άρθρο Συγκρότηση Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για το συναδικαλιστικό έτος 2016 – 2017 & καταμερισμός Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στα μέλη του Δ. Σ. για ενημέρωση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ – Σχετικά με τον απαράδεκτο και άδικο για τις σχολικές μονάδες της Π. Ε. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης διαμοιρασμό των χρημάτων για λειτουργικά και επισκευαστικά έξοδα που αποφάσισε η πλειοψηφία της Δ. Ε. Π. Πεύκης στη συνεδρίασή της στις 4 – 6 – 2019
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 10 Ιουνίου 2019
ΨΗΦΙΣΜΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΩΚΟΜΕΝΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΗΣ Α΄ ΕΛΜΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 4 Απριλίου 2024
Η αξιολόγηση δε θα περάσει! Πως προχωράμε τη φετινή σχολική χρονιά (2023 – 2024)
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 22 Σεπτεμβρίου 2023