- Επόμενο άρθρο Καταδίκης της κρατικής καταστολής και της εργοδοτικής τρομοκρατίας σε Καρυπίδη (Ιωάννινα), Υπουργείο Παιδείας και Ειρηνοδικεία (για τους πλειστηριασμούς)
- Προηγούμενο άρθρο Συμμετοχή στις δράσεις και στο αντιφασιστικό συλλαλητήριο που διοργανώνονται από τον Αντιφασιστικό συντονισμό Μαρουσιού και Βορείων Προαστίων το ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ στις 13:00 στον ΗΣΑΠ – Αμαρουσίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Αναφορικά με τις ρυθμίσεις του ΥΠΠΕΘ για το νέο ωρολόγιο πρόγραμμα του Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 10 Μαΐου 2016
Για τις παρελάσεις
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 3 Απριλίου 2019