- Επόμενο άρθρο Σχετικά με την καταγραφή του ηλεκτρονικού εξοπλισμού των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων που ζητήθηκε από το ΥΠΑΙΘ
- Προηγούμενο άρθρο Καταγραφή αριθμού νοσούντων εκπαιδευτικών & μαθητών από covid 19 την εβδομάδα 10 – 14 Ιανουαρίου 2022 του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Στηρίζουμε την απόφαση της Γ. Σ. των αναπληρωτών – αδιόριστων συναδέλφων μας που έγινε στις 2 – 3 – 2018 στο κατειλημμένο από τους εκπαιδευτικούς ΥΠΠΕΘ – Συμμετέχουμε και καλούμε όλα τα μέλη μας, μόνιμους και αναπληρωτές εκπαιδευτικούς, όλων των ειδικοτήτων στον αγώνα και τις κινητοποιήσεις
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Μαρτίου 2018
Για την αντισεισμική προστασία των σχολείων
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 13 Σεπτεμβρίου 2019