- Επόμενο άρθρο Δ Ε Λ Τ Ι Ο Τ Υ Π Ο Υ από την παράσταση διαμαρτυρίας του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου στην έδρα της Δ/νσης Π. Ε. Β΄ Αθήνας που έγινε την Πέμπτη 14 – 10 – 2021 στις 09:00 για το θέμα των συγχωνεύσεων – καταργήσεων τμημάτων σε Νηπιαγωγεία και Δημοτικά Σχολεία της περιοχής ευθύνης του Συλλόγου μας
- Προηγούμενο άρθρο Αγωνιστικό πρόγραμμα δράσης του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου για την περίοδο Οκτωβρίου – Νοεμβρίου 2021
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Όλοι/όλες στο πανεκπαιδευτικό συλλαλητήριο 15 – 9 – 2021 στις 18:00, Προπύλαια – Αγώνας διαρκείας ενάντια στην αντιεκπαιδευτική πολιτική
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 13 Σεπτεμβρίου 2021
Στηρίζουμε την απόφαση της Γ. Σ. των αναπληρωτών – αδιόριστων συναδέλφων μας που έγινε στις 2 – 3 – 2018 στο κατειλημμένο από τους εκπαιδευτικούς ΥΠΠΕΘ – Συμμετέχουμε και καλούμε όλα τα μέλη μας, μόνιμους και αναπληρωτές εκπαιδευτικούς, όλων των ειδικοτήτων στον αγώνα και τις κινητοποιήσεις
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 7 Μαρτίου 2018
Επίλυση χρόνιων κτηριακών προβλημάτων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 23 Νοεμβρίου 2015