- Επόμενο άρθρο Απάντηση σε επιστολή
- Προηγούμενο άρθρο Παράνομη και παράτυπη απόφαση της Σχολικής Επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Κηφισιάς αναφορικά με τη δημιουργία γηπέδου 5Χ5 στον προαύλιο χώρο των 2ου & 3ου Δημοτικών Σχολείων Νέας Ερυθραίας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Καταγγελία των ενεργειών του Δήμου Αμαρουσίου και της Προέδρου της σχολικής επιτροπής Π. Ε. του Δήμου Αμαρουσίου αναφορικά με την έγγραφη πρόσκληση σε απολογία των Δ/ντών των Δημοτικών Σχολείων και Προϊστάμενων των Νηπιαγωγείων του Αμαρουσίου που δε συμμετείχαν στο πρόγραμμα ανακύκλωσης “We go Green” του Δήμου Αμαρουσίου
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 19 Μαρτίου 2018
ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 2 Οκτωβρίου 2017