- Επόμενο άρθρο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ (αναφορικά με την παράσταση διαμαρτυρίας – συνάντηση του Δ. Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου με το Δ/ντή Π. Ε. Β΄ Αθήνας που έγινε στις 19/1/2017)
- Προηγούμενο άρθρο Ψήφισμα συμπαράστασης στους αγωνιστές του κινήματος κατά των πλειστηριασμών.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ – ΠΑΡΑΤΥΠΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ – ΔΕΝ ΕΚΤΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π. Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟ ΤΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 1 Οκτωβρίου 2021
Ψήφισμα συμπαράστασης
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 23 Μαΐου 2022