- Επόμενο άρθρο « Απάντηση στις δηλώσεις της Προέδρου της Δ.Ε.Π. Αμαρουσίου κας Λέκκα – Καλαντζάκη Ελένης αναφορικά με τις θέσεις του Σ.Ε.Π.Ε. Αμαρουσίου για την εφαρμογή της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης όπως αυτές εκφράζονται από τον Πρόεδρο του Δ. Σ. του Σ. Ε. Π. Ε. Αμαρουσίου
- Προηγούμενο άρθρο Σχετικά με την πρόσφατη επιστολή του απερχόμενου Δημάρχου Αμαρουσίου και Προέδρου της Κ. Ε. Δ. Ε. (Γ. Πατούλη) με την οποία ζητήθηκε η αναστολή της εφαρμογής της Δίχρονης Υποχρεωτικής Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης από το ΥΠΠΕΘ για το Δήμο Αμαρουσίου (από το σχ. έτος 2019 – 2020) με βάση το νόμο 4521/2018
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Υπηρεσιακές μεταβολές εκπαιδευτικών 2022 – 2023
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 27 Ιουλίου 2022
ΨΗΦΙΣΜΑ
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 5 Απριλίου 2016
ΨΗΦΙΣΜΑ Για την εξέλιξη της ΕΔΕ εναντίον των Διευθυντών των 3ου και 6ου Δημοτικών Σχολείων Καισαριανής
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 25 Μαρτίου 2014