- Επόμενο άρθρο ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΗ ΤΟΥ 12ου ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΟΥ 3ου & 11ου ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- Προηγούμενο άρθρο Άμεση κάλυψη του κενού εκπαιδευτικού Γερμανικής γλώσσας στα Δημοτικά Σχολεία Αμαρουσίου (4ο, 7ο, 9ο, 10ο, 13ο, 15ο)
Μπορεί επίσης να σας αρέσει...
Σχετικά με τον απαράδεκτο και άδικο για τις σχολικές μονάδες της Π. Ε. του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης διαμοιρασμό των χρημάτων για λειτουργικά και επισκευαστικά έξοδα που αποφάσισε η πλειοψηφία της Δ. Ε. Π. Πεύκης στη συνεδρίασή της στις 7 – 3 – 2019
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 15 Μαρτίου 2019
Όχι στον αποκλεισμό υποψήφιων Δ/ντών – Δ/ντριών Σχολικών Μονάδων από τη Δ/νση Π. Ε. Β΄ Αθήνας για τεχνικούς λόγους – Να γίνουν δεκτές όλες οι ενστάσεις των αποκλεισμένων από τη διαδικασία εκπαιδευτικών για τεχνικούς λόγους
συντάκτης Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου · Published 20 Ιανουαρίου 2023